O Nas

Sklep Zielarsko – Medyczny

Sklep Zielarsko – Medyczny  witaminowazielarnia.pl  jest miejscem w którym  znajdą Państwo: zioła, nalewki ziołowe, przyprawy, witaminy, minerały, suplementy diety, artykuły spożywcze. Oferujemy również:  kosmetyki naturalne, kremy, maści czy balsamy  o przeznaczeniu leczniczym oraz artykuły gospodarstwa domowego. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i będziemy poszerzali nasz asortyment według zapotrzebowania i wspólnych inspiracji.

Robiąc zakupy  w naszym sklepie maja Państwo pewność, że asortyment który znajduje się w  naszej ofercie jest przez nas szczególnie dobierany i sprawdzany. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były wolne od szkodliwych dodatków chemicznych. Nasze  produkty  są pozyskiwane wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Promujemy zdrowy styl życia, przemyślane odżywianie, mądrą suplementacje oraz korzystanie ze skarbów jakimi obdarzyła nas natura. Jesteśmy sceptykami  medycyny klasycznej, która zapomniała o ogromnej  roli diety, witamin i ziół w przypadku profilaktyki jak i leczenia chorób przewlekłych bądź okresowych. Daleko nam również od filozofii New Age, która z kolei przeżywa w obecnych czasach swój rozkwit i niestety niesie ze sobą wiele zagrożeń…. Dlatego w naszej ofercie nie znajdą Państwo  żadnych okultystycznych gadżetów, mieszanek ziołowych czy energetyzowanych suplementów bądź kosmetyków, które coraz częściej zalewają rynek a potencjalni nabywcy nawet  o tym nie wiedzą…. Zarówno w naszym życiu jak i pracy  stawiamy na dawne i niezmienne Katolickie wartości oraz promujemy patriotyczne książki i czasopisma – współpracujemy z wydawnictwem Magna Polonia i 3dom, co również mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.

Zachęcamy do zakupów, a także kontaktu z Nami w celu uzyskania porady czy szczegółowych informacji na adres e-mail: info@witaminowazielarnia.pl, bądź tel.: 609-262-975

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania.